Fotogrāfa pakalpojumi

Fotosesijas un portreti Jūsu uzņēmuma mājaslapai, bukletiem, reklāmām un citiem mārketinga materiāliem. Iespējami kvalitatīvi risinājumi gan studijā, gan jūsu uzņēmuma telpās, gan brīvā dabā. Vienīgie ierobežojumi ir iztēle.

Radoši risinājumi Jūsu biznesa popularizēšanai, tematiskas fotogrāfijas ražošanas vietās un veikalos, kā arī vizuāli pievilcīgi vadošo amatpersonu portreti.

Fotosesijas pāriem un ģimenēm, gaidot ģimenes pieaugumu, ģimenes svētkos un ballītēs, nopietnas ģimenes kopbildes studijā vai brīvā dabā. Visu iespējams izdomāt un izdarīt atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām.
Par fotosesijas vietu, laiku un idejām nepieciešams vienoties iepriekš. Fotostudijas laiks jārezervē vismaz nedēļu iepriekš.

Fotosesijas ar draugiem, jautrā kompānijā, sesijas pie jūras, izbraukumā, kur vien sirds vēlas.

Fotoreportāžas Jūsu uzņēmuma vai ģimenes svētkiem, pasākumiem un konferencēm, sporta pasākumiem.

Strādāju ar jaunāko digitālo fototehniku, ar asistentu un, ja nepieciešams, speciālu izbraukuma apgaismojumu, tādējādi kvalitātīva fotosesijas iespējama gan studijā, gan Jūsu izvēlētā vietā. Visām fotogrāfijām tiek nodrošināta profesionāla pēcapstrāde, nodrošinot maksimālo kvalitāti un vislabāko rezultātu.

Atkarībā no darbu sarežģītības pakāpes, gatavās fotogrāfijas iespējams saņemt 1-5 darba dienu laikā.

Vairāk informācijas pa telefonu +371 29996077 (LV/RU/EN) vai e-pastu: martins@m9.lv

 

Interjera un arhitektūras fotografēšana

Lai ātri pārdotu vai izīrētu savu īpašumu par vēlamo cenu, ir jārada labs priekšstats par to jau pirmajā tikšanās reizē. Pirmā tikšanās ar Jūsu potencialo klientu bieži vien būs tieši sludinājums internetā vai drukātajā presē. Ir svarīgi radīt pircējam nezūdošu interesi par Jūsu īpašumu, parādot to skaistās un vilinošās fotogrāfijās.
Piedāvāju veikt Jūsu pārdodamajam vai izīrējamajam objektam profesionālu fotosesiju, kas parādīs to vislabākajās krāsās, gaismās un padarīs potenciālajam klientam pievilcīgu un interesantu, jau no pirmā acu skatiena.
Uzticiet fotogrāfiju uzņemšanu profesionālam fotogrāfam ar vislabāko tehniku un pieredzi.
Cenas sākot no 20EUR par objektu (Rīgas robežās), strādāju visā Baltijā ar interjeru, eksterjeru un ainavu fotogrāfiju.

Sadarbojoties ar mani, Jūs jau nākošās darba dienas laikā pēc fotosesijas saņemsit kvalitatīvi sagatavotas Jūsu īpašuma fotogrāfijas e-pastā, kā arī ērti lietojamu interneta galeriju ar visām fotogrāfijām ko varēsiet atrādīt interesentiem.

Vairāk informācijas pa telefonu +371 29996077 (LV/RU/EN) vai e-pastu: martins@m9.lv

*Faktiskā fotogrāfiju kvalitāte atkarīga no nekustamā īpašuma stāvokļa, tāpēc pirms fotosesijas īpašums ir rūpīgi jāsakopj un jāsagatavo.

 

Kāzu fotografēšana

Piedāvāju kāzu fotografēšanu no gatavošanās līdz kūkas griešanai, dienas gaitā iekļaujot aptuveni 1-2 stundu laiku īpašai jaunā pāra fotosesijai. Veltot nedaudz nedalītas uzmanības kamerai un viens otram, jūs iegūsiet lieliskas bildes un kādu atelpas brīdi no viesiem. Fotosesijas laiku un vietu iepriekš saskaņojam ar vedējiem vai organizētājiem.

Fotografēju izmantojot augstvērtīgu Sony un Nikon fototehniku ar labāko pieejamo optiku un nodrošinos ar rezerves kameru neparedzētiem gadījumiem, lai jūsu īpašā diena tiktu iemūžināta fotogrāfijās jebkurā gadījumā. Brīvi pārvaldu latviešu, krievu un angļu valodas.

Strādāju ar asistentu, kurš vērsīs kameras objektīvu viesu izdarību virzienā, kamēr es veltīšu uzmanību Jaunā pāra fotogrāfijām. Tādējādi nepalaidīsim garām neko no kāzu dienas notikumiem.

Fotogrāfēju mākslinieciski dokumentālā stilā, bet par vēlamo stilu varam vienoties jau iepriekš, atkarībā no jūsu vēlmēm. Ne vēlāk kā 2-3 nedēļu laikā pēc kāzu dienas saņemsit profesionāli sagatavotas un apstrādātas 400-500 kāzu fotogrāfijas USB zibatmiņā.

Ja vēlēsieties, iespējams par papildus samaksu pasūtīt grāmatu-fotoalbumu cietos vākos ar aptuveni 100 labākajām bildēm no jūsu kāzu dienas, grāmatu cenas sākot no 50EUR.

Kāzu fotografēšana no sagatavošanās pirms ceremonijas līdz tortes griešanai – sākot no 400EUR (ārpus Rīgas rajona papildus par degvielu 7EUR/100km)

Iespējama fotografēšana nākamajā rītā un dienā, par izmaksām atsevišķi vienojoties.

Pirmskāzu fotosesija Jaunajam pārim – sākot no 50 EUR (1-2 stundas, jūsu izvēlētā vietā, bildes ielūgumiem, utt.)

Kāzu datuma rezervācija iemaksājot 100EUR avansā un slēdzot līgumu. Strādāju ar SIA statusu, iespējams rēķins uz firmu par fotogrāfa pakalpojumiem.

Datumu rezervācija un vairāk informācijas pa telefonu +371 29996077 vai pa e-pastu martins@m9.lv

 Vairāk informācijas pa telefonu +371 29996077 (LV/RU/EN) vai e-pastu: martins@m9.lv