Fotogrāfiju veikals

Dabas fotogrāfija ir lielisks veids kā ienest savā ikdienā un mājoklī daļiņu dabas skaistuma. Lielformāta fotogrāfija būs unikāls dizaina elements Jūsu birojā vai mājās telpu noformējumam, izdrukāta un ierāmēta fotogrāfija būs arī lieliska dāvana jubilejās un svētkos jūsu draugiem un tuviniekiem.

Piedāvāju izvēlei vairāk nekā 40 000 dabas fotogrāfiju Jūsu izvēlei: https://www.shutterstock.com

Ja tomēr neatrodat sev interesējošo – lūdzu rakstiet martins@m9.lv
Lai pasūtītu izdrukas, rakstiet uz e-pastu norādot attēla numuru (zem katra attēla) vai linku no Shutterstock portfolio un vēlamo izmēru un skaitu. Izdruku izgatavošana un piegāde 1-2 nedēļu laikā, atkarībā no izmēra.Visas mājaslapā redzamās fotogrāfijas iespējams iegādāties drukātā veidā uz papīra* vai auduma. Uz auduma drukātās fotogrāfijas tiek nostiprinātas uz koka rāmja, papildus iespējams pasūtīt dekoratīvu rāmi.

Visas izdrukas tiek veiktas uz augstas kvalitātes materiāliem izmantojot lielformāta digitālo drukas iekārtu Epson Stylus Pro 9890 ar Epson UltraChrome K3 Vivid Magenta pigmenta tintēm.

Uz auduma drukātās fotogrāfijas (nostiprinātas uz rāmja, ar aizsarglaku) pieejamas sekojošos formātos (cenā iekļauta izgatavošana un piegāde Latvijas robežās)**:

30x45cm – 35EUR
40x60cm – 50EUR
60x80cm – 70EUR
80x110cm – 110EUR

*Fotogrāfijas drukātas uz papīra pieejamas iepriekš sazinoties ar mani.
**Atkarībā no attēla malu attiecības, gala darba izmēri var atšķirties no norādītajiem.