Fotosesijas

Fotosesijas un portreti Jūsu uzņēmuma mājaslapai, bukletiem, reklāmām un citiem mārketinga materiāliem. Iespējami kvalitatīvi risinājumi gan studijā, gan jūsu uzņēmuma telpās, gan brīvā dabā. Vienīgie ierobežojumi ir iztēle.
Radoši risinājumi Jūsu biznesa popularizēšanai, tematiskas fotogrāfijas ražošanas vietās un veikalos, kā arī vizuāli pievilcīgi vadošo amatpersonu portreti.

Fotosesijas pāriem un ģimenēm, gaidot ģimenes pieaugumu, ģimenes svētkos un ballītēs, nopietnas ģimenes kopbildes studijā vai brīvā dabā. Visu iespējams izdomāt un izdarīt atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām.
Par fotosesijas vietu, laiku un idejām nepieciešams vienoties iepriekš. Fotostudijas laiks jārezervē vismaz nedēļu iepriekš.

Fotosesijas ar draugiem, jautrā kompānijā, sesijas pie jūras, izbraukumā, kur vien sirds vēlas.

Fotoreportāžas Jūsu uzņēmuma vai ģimenes svētkiem, pasākumiem un konferencēm, sporta pasākumiem.

Strādāju ar jaunāko digitālo fototehniku, ar asistentu un, ja nepieciešams, speciālu izbraukuma apgaismojumu, tādējādi kvalitātīva fotosesijas iespējama gan studijā, gan Jūsu izvēlētā vietā. Visām fotogrāfijām tiek nodrošināta profesionāla pēcapstrāde, nodrošinot maksimālo kvalitāti un vislabāko rezultātu.

Atkarībā no darbu sarežģītības pakāpes, gatavās fotogrāfijas iespējams saņemt 1-5 darba dienu laikā.

Piedāvājam arī video filmēšanas pakalpojumus.

 

Vairāk informācijas pa telefonu +371 29996077 (LV/RU/EN) vai e-pastu: martins@m9.lv

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *