Kāzu foto

Piedāvāju kāzu fotografēšanu no gatavošanās līdz kūkas griešanai, dienas gaitā iekļaujot aptuveni 1-2 stundu laiku īpašai jaunā pāra fotosesijai. Veltot nedaudz nedalītas uzmanības kamerai un viens otram, jūs iegūsiet lieliskas bildes un kādu atelpas brīdi no viesiem. Fotosesijas laiku un vietu iepriekš saskaņojam ar vedējiem vai organizētājiem.

Fotografēju izmantojot augstvērtīgu Sony un Nikon fototehniku ar labāko pieejamo optiku un nodrošinos ar rezerves kameru neparedzētiem gadījumiem, lai jūsu īpašā diena tiktu iemūžināta fotogrāfijās jebkurā gadījumā. Brīvi pārvaldu latviešu, krievu un angļu valodas.

Strādāju ar asistentu, kurš vērsīs kameras objektīvu viesu izdarību virzienā, kamēr es veltīšu uzmanību Jaunā pāra fotogrāfijām. Tādējādi nepalaidīsim garām neko no kāzu dienas notikumiem.

Fotogrāfēju mākslinieciski dokumentālā stilā, bet par vēlamo stilu varam vienoties jau iepriekš, atkarībā no jūsu vēlmēm. Ne vēlāk kā 2-3 nedēļu laikā pēc kāzu dienas saņemsit profesionāli sagatavotas un apstrādātas 400-500 kāzu fotogrāfijas USB zibatmiņā.

Ja vēlēsieties, iespējams par papildus samaksu pasūtīt grāmatu-fotoalbumu cietos vākos ar aptuveni 100 labākajām bildēm no jūsu kāzu dienas, grāmatu cenas sākot no 50EUR.

Kāzu fotografēšana no sagatavošanās pirms ceremonijas līdz tortes griešanai – sākot no 400EUR (ārpus Rīgas rajona papildus par degvielu 7EUR/100km)

Iespējama fotografēšana nākamajā rītā un dienā, par izmaksām atsevišķi vienojoties.

Pirmskāzu fotosesija Jaunajam pārim – sākot no 50 EUR (1-2 stundas, jūsu izvēlētā vietā, bildes ielūgumiem, utt.)

Kāzu datuma rezervācija iemaksājot 100EUR avansā un slēdzot līgumu. Strādāju ar SIA statusu, iespējams rēķins uz firmu par fotogrāfa pakalpojumiem.

Datumu rezervācija un vairāk informācijas pa telefonu +371 29996077 vai pa e-pastu martins@m9.lv

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *